קידום עסקים בגוגל

מהר יותר, גבוה יותר, חזק יותר – וממיר יותר!

להתקדם יותר מהר בתוצאות החיפוש של גוגל במחצית מהעלות וגם אם אין לעסק אתר בפלטפורמה חדשנית שמממנפת את עוצמת הקידום האורגני ועם תוכן ממיר של דף מכירה המניע לפעולה!

לקחתם חברת קידום עסקים בגוגל, שילמתם אלפי שקלים ולא הצלחתם להגיע לעמוד הראשון?

הרצתם קמפיין ממומן, קיבלתם כמה פניות אבל התקציב נגמר מהר מדי ואתם מרגישים ששרפתם את הכסף?

התקופה האחרונה חידדה והעצימה את הצורך של עסקים בנוכחות דיגיטלית חזקה, ברשת בכלל, ובתוצאות העמוד הראשון של החיפוש בגוגל, בפרט. אלא שרוב בעלי העסקים כבר הבינו שקמפיין ממומן של פרסום עסקים בגוגל מחייב אותם להשקעה כספית לא מבוטלת, מדי חודש, וגם האפשרות של קידום אורגני באינטרנט כרוכה בתשלום גבוה ומתמשך לחברת קידום עסקים בגוגל, מצריכה המתנה של כמה חודשים לתוצאות, ובסופו של דבר לא תמיד מבטיחה להם שהם אכן יצליחו להגיע ולהישאר בעמוד הראשון של גוגל ושהפניות שיקבלו בעקבות החשיפה, אכן יהיו רלבנטיות.

החדשות הטובות הן שפלטפורמת "כרונוסיטי" החדשנית של "אדוויזר", חברה לקידום עסקים בגוגל, מביאה בשורה של ממש לעסקים מכל התחומים, שרוצים להוציא יותר תוצאות מתקציב הקידום האורגני שלהם, ולקבל הרבה יותר חשיפה, והרבה יותר פניות רלבנטיות.

המיקום שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל נקבע על ידי אלגוריתם מורכב הבנוי ממאות קריטריונים שונים והדרך להתקדם במעלה הדירוג היא באמצעות קידום מקצועי, על ידי חברת קידום עסקים בגוגל, שמכירה היטב את האלגוריתם, או, לחילופין, באמצעות קמפיין פרסום עסקים בגוגל (קידום ממומן), כשאז הדף מופיע בתוצאות החיפוש, בחלק העליון של המודעות בתשלום.

אלא שבשביל שעסק אכן יתקדם במעלה החיפוש האורגני (הטבעי) אותה חברה לקידום אורגני נדרשת לבצע הרבה מאוד פעולות בתוכן האתר, בקוד שלו ובאתרים נוספים שקשורים אליו. אך במקרים רבים הפעולות האלו מוגבלות בגלל מבנה האתר, שאינו בהכרח מותאם לקידום או כתוב באופן שקריא עבור גוגל.

ולכן, גם אם בחרתם חברת קידום עסקים בגוגל מהשורה הראשונה, וגם אם הבטיחו לכם להביא את האתר שלכם לראש העמוד הראשון, יתכן ולמרות כל הכספים שהשקעתם, בסופו של דבר המאמץ הגדול הזה לא ישתלם לכם, כיון שבשל המגבלות, המבניות והטכניות, האתר לא יצליח לעקוף את אתרי המתחרים.

היתרונות של קידום עסקים בגוגל בצורה אורגנית הם רבים:

 • חשיפה לקהל ממוקד – הקהל שיגיע אליכם הוא בדיוק ואך ורק הקהל שחיפש את השירותים שלכם
 • השקעה משתלמת לטווח ארוך – תוצאות הקידום האורגני נשמרות לאורך זמן וככל שהאתר צובר יותר כניסות, וזמני הקריאה בו מתמשכים, כך הוא מושך אליו עוד ועוד הפניות גם מאתרים נוספים
 • אמינות גבוהה – גולשים מעדיפים לבחור בתוצאות חיפוש אורגני (טבעי) הנתפס כאובייקטיבי, על פני תוצאות חיפוש ממומנות
 • עלות מול תועלת – ביחס לעלויות פרסום בערוצים אחרים, כמו רשתות חברתיות וקידום ממומן, קידום עסקים בגוגל באופן אורגני מביא לתוצאות מעולות תמורת עלות כספית נמוכה יחסית
 • פוטנציאל חשיפה בלתי מוגבל – בניגוד לקידום ממומן, בו החשיפה נעצרת כשהקמפיין מגיע למגבלות התקציב, בקידום עסקים בגוגל באופן אורגני אין תקציב המשולם לגוגל ולכן האתר נשאר במקומו ללא קשר לכמות הפעמים שנכנסו אליו

הודות לטכנולוגיה הייחודית של פלטפורמת כרונוסיטי היא מצליחה להביא לתוצאות יוצאות דופן בקידום עסקים בגוגל גם בתחומים תחרותיים, בהם חברות קידום עסקים בגוגל מתקשות להוכיח הצלחות. ייחודיות זו באה לידי ביטוי במספר יתרונות משמעותיים:

 • מבנה מותאם במיוחד לגוגל - המאפשר קידום יותר יעיל ויותר מהיר
 • התאמה לשינויים באלגוריתם החיפוש של גוגל - הפלטפורמה בנויה באופן גמיש הניתן לשינוי לפי שינויי האלגוריתם
 • כוח קידום כפול – כל דף בפלטפורמה מקודם גם באופן עצמאי וגם באופן קולקטיבי, מהיותו חלק מפלטפורמה שגם היא עצמה מקודמת
 • כוח הקבוצה – הפלטפורמה מתפתחת כל הזמן וכל דף שנוסף אליה מגביר את עוצמת הקידום של כל יתר הדפים
 • קידום אפקטיבי כבר מהיום הראשון - הודות לקידום שצברה בינתיים הפלטפורמה

בנוסף לאחסון בפלטפורמה הייחודית, כחברת קידום אתרים בגוגל אנחנו מקדמים את דף הנחיתה שלכם באופן שוטף, באמצעות מגוון פעולות וטכניקות:

 • מחקר מעמיק של מילות מפתח
 • כתיבת שיווקית של התכנים באופן מניע לפעולה
 • הטמעת קישורים מאתרים אחרים
 • ביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש
 • עדכון האתר למעקב ועדכון הנתונים הסטטיסטיים בתהליך הקידום

 • תוכן שיווקי הממיר כניסות לפניות – התוכן שלכם נכתב כדף מכירה מניע לפעולה
 • מילות חיפוש מדויקות לעסק, המבוססות על מחקר מעמיק ומובילות ללידים איכותיים
 • תוכן יחיד לשימוש רב פעמי – אין צורך בכתיבה שוטפת של עוד תכנים חדשים
 • יותר תוצאות בפחות הוצאות - עלויות הפתרון שלנו נמוכות בכ- 60%-50% מהעלויות המקובלות של חברות קידום אתרים
 • אין צורך באתר - הפתרון מתאים גם לעסקים שאין להם אתר משלהםובשורה התחתונה: כל היתרונות האלו מתורגמים ליחס עלות תועלת גבוה מאוד של הגעה למקומות הראשונים בעמוד הראשון בגוגל, בזמן קצר יחסית, ובעלות חודשית לא גבוהה בהשוואה לעלויות המקובלות של קידום עסקים בגוגל.

אדוויזר, חברה לקידום עסקים בדיגיטל, מסייעת לבעלי עסקים לייצר נוכחות בולטת באינטרנט, לבסס את העסק שלהם כמותג, ולהגדיל את כמות הפניות, הלקוחות והמכירות. לחברה, בהנהלת יובל וייס, ידע רב והצלחות מוכחות בפתרונות קידום עסקים בגוגל הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם אלגוריתם החיפוש של גוגל וניסיון מקצועי של 20 שנה בפיתוח תוכנה, פרסום עסקים בגוגל וקידום אתרים.

לאחרונה פיתחה החברה פלטפורמת קידום אורגני ייחודית בשם כרונוסיטי המבוססת על טכנולוגיה חדשנית ובלעדית אשר מאפשרת להשיג תוצאות גבוהות בקידום אורגני באינטרנט תוך פרק זמן קצר יחסית ובעלות חודשית לא גבוהה.

פלטפורמה, המעוצבת בסגנון יוקרתי ואסתטי מספקת חשיפה ממוקדת לקהל היעד המדויק של העסק ומעבירה לגולשים מסר אמין ואיכותי. הודות לשילוב הייחודי של קידום אורגני אופטימלי עם תוכן שיווקי ממיר ומניע לפעולה הקידום בפלטפורמה מחולל אפקט עוצמתי של מכפיל כוח על כמות הלידים האיכותיים שהעסק מקבל.אז אם אתם רוצים לקבל יותר לידים איכותיים לעסק ואתם מחפשים חברה לקידום אורגני שתתן לכם את התמורה המלאה ביותר להשקעה נשמח לעזור לכם עם פתרון אפקטיבי ומשתלם שגם יקדם אתכם למיקום גבוה בדף הראשון של גוגל וגם ישאיר לכם יותר כסף בארנק בסוף החודש.