עורך דין פלילי מומלץ

מחפש עורך דין פלילי?... זומנת לחקירה?... הוגש כנגדך כתב אישום?...
מצאנו עבורך משרד מומלץ של עורכי דין המתמחה בדין הפלילי.

"המשפט הפלילי מבוסס על ניהול נכון של התיק תוך סבלנות רבה ויצירת אמון בין עורך הדין הפלילי ללקוח", אומרים עורכי הדין אלון זלצברג ונתאי פולק, שותפים במשרד זלצברג פולק אשר הוקם בשנת 2014 ומייצגים חשודים, עצורים ונאשמים במגוון העבירות הפליליות.

זלצברג, כיהן בתפקידי שטח וחקירות רבים במשטרת ישראל ולאחר מכן עבד כעורך דין פלילי בפרקליטות תל אביב, שם עסק בניהול תיקים פליליים, תיקי עבירות צווארון לבן ותיקים מורכבים אחרים.

פולק, בוגר תואר ראשון במשפטים התמחה בעברו בפרקליטות מחוז תל אביב ולאחר מכן ביסס את התמחותו כעורך דין פלילי. "בעת ההתמחות בפרקליטות מחוז תל אביב הייתה לי הבנה כי אני מייעד את עצמי לעסוק כעורך דין פלילי והמטרה הייתה ברורה - ללמוד ולהתמקצע בתחום הפלילי וכן להכיר את כל צדדי המערכת המשפטית הפלילית".

בחיפוש אחר עורך דין פלילי מומלץ, יש לבחור כזה אשר ייתן לכם מענה אישי. עורכי הדין אלון זלצברג ונתאי פולק הם עורכי הדין המתאימים ביותר. מצוידים ברזי החוק וניסיון מקצועי רחב שנים, תוך הישגים מרשימים - משרד עורכי הדין זלצברג פולק יילחמו עבור הלקוחות שלהם להשגת הצדק.

על הכניסה לעולם המשפטים מספר לנו עורך הדין פולק:
תמיד היה לי חוש צדק מפותח מאוד והדבר הוביל אותי ברבות השנים לספק הגנה לאנשים אשר נתפסים בעיני אחרים כחלשים ונזקקים. כבר בשנות ילדותי ידעתי כי תחום המשפטים יאפשר לי להביא לידי ביטוי את התפיסה הזו ומשם כבר הבנתי כי לימודי משפטים זה המסלול המתאים ביותר ואכן העיסוק כעורך דין פלילי מאפשר לי לספק הגנה לאנשים שעד לפני רגע עוד הסתובבו בקרבנו וכעת הם חשודים בביצוע מעשה פלילי. בתוך תחום העיסוק הזה אני מוצא דרכים להביא לידי ביטוי את תפיסת העולם שלי.

חשוב להבין, במידה ואתם מעורבים בכל סוג של הליך פלילי, מעורבותו של עורך דין פלילי כבר בשלבים הראשונים הינה קריטית להצלחת ההליך, שכן באמצעות מעורבות העורך דין הפלילי ניתן למנוע טעויות רבות אשר עשויות להיות מתורגמות לעוגמת נפש רבה ואף מאסר מאחורי סורג ובריח.

"משרד עורכי הדין זלצברג פולק הוא משרד המספק שירות וייעוץ משפטי בתחום הפלילי. עורך הדין אלון זלצברג ועורך הדין נתאי פולק, מייסדי המשרד, תמיד ידעו שפניהם מועדות לתחום הפלילי זאת בשל העובדה כי המקצוע מתאים לתכונות האישיות שלהם וממקסם את היכולות שלהם. מכאן, זה היה בלתי נמנע שהם הפכו לאחד ממשרדי עורכי הדין הפליליים המובילים והמקצועיים ביותר בתחום." אומר עורך הדין זלצברג

מאחר ואנחנו במשרד מכירים את המערכת המשפטית בצורה טובה ומקיפה ואת הפסיכולוגיה של המערכת המשפטית והשופטים, אנו מספקים את הפתרון המתאים ביותר עבור קהל הלקוחות שלנו.

היתרון המרכזי של המשרד בהשוואה למשרדים אחרים בא לידי ביטוי בידע ובניסיון הרב אשר צברו תוך הכרת המתודולוגיה והעבודה במשטרה ובפרקליטות. העבודה במשרד זלצברג פולק היא עבודה למרחקים ארוכים- כעורך דין פלילי,אני זמין עבור הלקוחות שלנו 24 שעות ביממה, מלווה אותם בכל ההליך המשפטי. אנו מאמינים בעבודה קשה ומאומצת. למעשה, מדובר בהתמסרות טוטאלית.

ההבנה כי בעולם קיים חוסר צדק רב ואנשים עשויים להפוך לחשודים ולמצוא את עצמם בסיטואציות מורכבות ולא מוכרות להם מול מערכת קשה ומורכבת, גרמה לנו לרצות לעשות הכל על מנת להגן על הנאשמים במשפט הפלילי.

מבחינתו של פולק, כעורך דין פלילי, השירות למען הלקוחות הוא מעל הכל: "אנו דוגלים בהענקת שירות אישי לקהל הלקוחות שלנו. הלקוחות תמיד יקבלו מענה מהיר, לעולם לא יקרה מצב בו לקוח השאיר הודעה ולא קיבל התייחסות מקיפה ומיידית. אנחנו מאמינים כי שירות מקיף הוא מעל לכל וחשוב לנו כי קהל לקוחותינו יקבל את השירות המקצועי והיסודי ביותר לאורך כל הדרך".

המשרד מטפל בשני תחומים עיקריים:

  • התחום הפלילי -  המשרד מייצג את הלקוחות בכל השלבים בהליך הפלילי, החל משלב החקירה ועד שלב הגשת כתב האישום לרבות הליכי מעצר. אנו מאמינים בליווי אישי ושמירה על הפרטיות במסגרת כל שלבי ההליך.
  • תאונות דרכים קטלניות -   כאשר אדם מוצא את עצמו מעורב בתאונת דרכים עם הרוגים כדאי שיהיה לו את מספר הטלפון של המשרד במטרה שנוכל לספק עבורו ייעוץ וליווי צמוד טרם חקירת המשטרה. במקרה כזה, אנו פועלים בעזרת צוות מומחים בתחום הכולל מומחים לתחום התעבורה, מומחי חקירת זירות תאונות דרכים ועוד מומחים, לליווי וייצוג הלקוחות בכל השלבים החל מהפגישה עם נציגי המשטרה, מינוי והתייעצות עם מומחים לחקירת האירוע והזירה וייצוג הלקוח בבית המשפט תוך השגת התוצאות הטובות ביותר.

זלצברג פולק נחשב למשרד מוביל בייצוג חשודים ונאשמים בתחום הפלילי, כאשר אנו דוגלים בשקיפות מלאה המבוססת על שיתוף פעולה וזמינות ללקוחות. הבחירה לעסוק בתחום הפלילי ולהתמקד בתחומים הללו מאפשרת להתמחות ולהכיר את כל ההיבטים השונים אשר אחרים עשויים לא להיות מודעים אליהם. זהו האני מאמין של המשרד- ראיית התמונה המורכבת של המשפט הפלילי מכמה זווית.

"החשודים בביצוע מעשה פלילי עוברים תקופה לא פשוטה וימים לא קלים. במסגרת העבודה חשוב לי כי הלקוחות ירגישו שיש מישהו אשר דואג להם ונמצא שם עבורם בשעות הקשות. לא משנה כיצד אחרים רואים את אותם אנשים- אנו מסתכלים עליהם בגובה העיניים , אני מאמין כי גם חשודים ונאשמים ראויים להגנה הטובה ביותר וזה מה שאני אתן להם", אומר זלצברג.

החשודים בביצוע מעשה פלילי מוצאים את עצמם בסערה גדולה והתפקיד שלנו, כעורכי דין פליליים, הוא לספק עבורם מקום הגנה באמצעות הכרה אישית. אנחנו דואגים לטיפול מקיף ולא עוזבים את הלקוחות שלנו להתמודד לבד עם המערכת הסבוכה שהם אינם בקיאים בה.

דווקא אנשים נורמטיביים חשופים הרבה יותר לפגיעות של המשטרה בשל העובדה כי מדובר באנשים שומרי חוק המצייתים לכללים של המערכת. הדבר החשוב ביותר בעת ייצוג חשודים בתיק הפלילי הוא לספק להם הגנה ולסייע להם במצבים בהם הם עשויים למצוא את עצמם מתפתים להכנס להליך הפלילי ללא שקיבלו ייעוץ משפטי מקצועי וכך לגרום פעמים רבות לנזק לעצמם.

במקרים מהסוג הזה, כדאי לא ללכת סחור סחור אלא לתת את המושכות לידי עורך דין פלילי אשר יש ביכולתו לתת את הייעוץ המתאים ביותר. בהמשך ההליך המטרה היא להציג את הצד של הלקוח בפני בית המשפט.

כעורך דין במשרד זלצברג פולק, המייצג את קהל הלקוחות בדרך המהימנה ביותר, אנו שמים לעצמנו למטרה להיות להם קול וגם לסייע להם להבין את השפה המשפטית אשר אנשים שאינם מגיעים מהתחום עשויים לא להבין. אנו מתמסר לכל תיק ומגלים עולם שלם בכל תיק- זו דרך העבודה שלנו. זה נובע מתוך הרגישות הגדולה למצבם של הלקוחות ולכן אנו דוגלים ביחס אנושי ומסור. יום העבודה שלנו לא מסתיים ברגע בו אנו מגיעים הביתה אלא המחשבות על הלקוחות ממשיכות ללוות אותנו ואנו בוחנים כיצד ניתן להביא את הלקוחות למצב של זיכוי.

למעשה, כעורך דין פלילי, אין יום בו אני לא נתקל בשאלה הזאת על ידי רבים- כיצד אני מסוגל לייצג חשודים במעשה הפלילי. התשובה שלי היא כי אני רואה בהם כבני אדם אשר סטו מהדרך והם זקוקים לסיוע בדיוק כמו כל אחד אחר. אני שם עבורי כמטרה לייצג אותם בצורה הטובה ביותר. בשל המורכבות של המשפט הפלילי, התיקים מציבים אתגר רב הבא לידי ביטוי ביכולת להוכיח כיצד כל ראייה עשויה להיות שגויה או מלמדת על חפות. נדרש להציג ניסיון רב, חתרנות, יצירתיות ובעיקר הבנה באנשים העומדים מולך ובחוק והמשפט הפלילי .

אחד הדברים המהווים עקרון מובהק בעבודה שלנו עם הלקוחות זה להיות איתם גלוי וישר. אני לא מאמין בהבטחות שווא ולראייה מעולם לא הבטחתי הבטחות שווא ללקוחות אלא אני מאמין בייצוג הלקוחות תוך שקיפות מלאה, גם במצבים בהם הדברים לא נראים פשוטים וקלים. אני מאמין כי במסגרת ההתנהלות מול הלקוחות שלי אני צריך להציג להם בצורה הברורה ביותר את הבעיות והשאלות המשפטיות העולות מהתיק- תוך הכנה יסודית להליך הפלילי המבוססת על ניהול נכון ואמון.

במסגרת העבודה כעורך דין פלילי אנו נאלצים להתמודד עם אתגרים רבים ולייצג את הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לקוח פלילי לא בקיא בהליך המשפט הפלילי ולכן האתגר העומד בפנינו הוא להציג את הטיעונים בצורה משכנעת כך שבית המשפט יתייחס אל הטיעונים ויקבל אותם.

אני מניח כי לכל עורך דין פלילי יש את התיק אשר מלווה אותו ומהווה עבורו גורם משמעותי בעבודה. בעבר ייצגנו לקוחה צעירה אשר המדינה הגישה נגדה כתב אישום בגין גרימת מוות בתאונת דרכים בה הייתה מעורבת בת משפחתה. לאחר שנה בהליך, הגענו להסכמה עם המדינה על ביטול כתב האישום נגדה. את יודעת איזה ניצחון נהדר זה? אפשר רק לתאר איזה תחושת סיפוק הרגשנו באותו הרגע. הצלחנו למנוע מצב בו לקוחה תבלה ככל הנראה זמן ממושך במאסר. זה היה רגע מאד מרגש לשני הצדדים. הבחורה הייתה שרויה במצב נפשי קשה. כאשר בוטל כתב האישום נגדה היא חשה בטחון ויכלה לראות את האור בקצה המנהרה- באותו רגע חשנו סיפוק גדול מאד מהעשייה.

אני טוען כי על מנת לספק את ההגנה הטובה ביותר ללקוחות על עורך הדין בתחום הפלילי להפגין נחישות ולהיות מוכן לסיטואציות מורכבות אשר ידרשו ממנו לפעול בחתרנות ומסירות. על עורך דין פלילי טוב להיות לוחמני ורודף צדק עבור הלקוחות שלו- עליו לזהות את המטרה ולחתור לכיוונה תוך רצון ברור לנצח תוך הפגנת אומץ, נחישות ואף יצירתיות.

במסגרת ההליך הפלילי מוטלים על הכף נושאים רבים כמו חופש או הרשעה ואדם אשר נאשם במעשה פלילי חייב לבחור בקלף המתאים ביותר, זאת בשל העובדה כי פעמים רבות מדובר בחירותו של אדם ולא רק בקנס או עונש קל אחר.

מכאן, עליו להתייעץ עם עורך דין פלילי מנוסה המומחה בתחום ויכול להציג את ההצלחות. לאורך שנות עבודתנו צברנו הצלחות רבות עבור קהל הלקוחות שלנו ומנענו הרשעות בתיקים רבים ושונים.