עורך דין פלילי מומלץ

מחפש עורך דין פלילי?... זומנת לחקירה?... הוגש כנגדך כתב אישום?... מצאנו עבורך משרד מומלץ של עורכי דין המתמחה בדין הפלילי.

משרד עורך דין פלילי מומלץ
זלצברג פולק
עורכי דין
בן-גוריון 22, הרצליה

צור קשר

זלצברג פולק עורכי דין

משרד זלצברג פולק עורכי דין הינו משרד עורכי דין מומלץ בתחום הפלילי אשר הוקם בשנת 2014 על ידי עורכי הדין אלון זלצברג ונתאי פולק.

טרם הקמת המשרד ייצגו עורכי הדין זלצברג ופולק את המדינה מטעם הפרקליטות בתיקים פליליים רבים ביניהם בתיקי עבירות פשע חמור, סמים, מרמה, תקיפה, הריגה, רצח, אלימות במשפחה, מיסים, צווארון לבן, מעצרים, ועדות שחרורים ועוד.

עורך דין פלילי מומלץ

עורך הדין אלון זלצברג שירת בתפקידי פיקוד וקצונה במשטרת ישראל במשך שנים רבות ולאחר מכן התגייס לפרקליטות.

עורך הדין נתאי פולק התמחה בפרקליטות תל אביב הפלילית ולאחר מכן עבד בתפקידים שונים בפרקליטות ובמשרד המשפטים.

משרד עורך דין פלילי מומלץ

מאז הקמת המשרד מייצגים עורכי הדין זלצברג ופולק חשודים עצורים ונאשמים בכל מגוון העבירות הפליליות בפני בתי משפט השלום, המחוזי והעליון וכלל הערכאות השיפוטיות ברחבי הארץ. כמו כן המשרד מייצג חיילים וקצינים בבית המשפט הצבאי.

דאגה אמיתית ללקוח היא מה שמנחה אותנו ואת צוות המשרד. זה מה שבוער בתוכנו - לעזור לאדם שמאחורי התיק. ניסיון ארוך בתפקידים במשטרה ובפרקליטות מעניק לנו את היכולת לראות את התמונה המורכבת של המשפט הפלילי ממספר עמדות, זה למעשה היתרון הגדול שלנו ולכך מצטרפים ערכים של מקצועיות, יסודיות ומאבק חסר פשרות עבור הלקוח אותו אנו מייצגים.

עורך דין מומלץ בתחום הפלילי