ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי ומשתלם בלווי אישי, אמין ואכפתי וברמת שירות שמתעלה על כל מה שהכרתם וציפיתם

להרגיש רגועים, שמחים ומרוצים מתנאי המשכנתא שקיבלתםבלי להשקיע זמן ומאמץ על ריצות, טפסים, אישורים, בירורים ומנהלות

עומדים לקחת משכנתא לצורך קניית נכס? רוצים לבדוק את הכדאיות של מחזור משכנתא קיימת? שוקלים למשכן את הדירה לטובת הלוואת משכנתא לכל מטרה?

בין אם אתם לקראת רכישת הנכס הראשון שלכם, משדרגים לדירה גדולה יותר, בונים או משפצים, שוקלים אפשרות של מחזור משכנתא, או זכאים לקבל משכנתא הפוכה, המיועדת לבני 60 פלוס.

אתם בוודאי מודעים לכך שמדובר באחת העסקאות המשמעותיות שתעשו בחייכם ולכן חשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי של יועץ אמין ואובייקטיבי שימנע מכם לעשות טעויות מיותרות ויחסוך לכם הרבה כסף, זמן והתרוצצויות.

נעים מאוד, שמי יורם אדרי אני יועץ משכנתא ובעלים של חברת "ביזגו - פתרונות מימון מתקדמים" ואני עוזר לזוגות, משפחות ויחידים לקבל משכנתאות בתנאים הטובים ביותר עבורם או למחזר ולהוזיל את המשכנתאות שכבר יש להם.

אני עובד עם לווים מכל הארץ שזקוקים להלוואות משכנתא חדשה (כולל זוכי מחיר למשתכן), מחזור משכנתא (כולל מחזור בתום הבניה בקבוצת רכישה), הלוואות מסוג משכנתא לכל מטרה או משכנתא הפוכה, או פתרונות משכנתא לקבוצות רכישה ולתושבי חוץ.

בדרך כלל, כשאנשים פונים אלי לקבלת ייעוץ משכנתאות הם מספרים לי שהם כבר הבינו שלא כדאי להם להסתמך על ההמלצות של הבנקים, אבל, יחד עם זאת, גם אין להם את הזמן, או הרצון להתרוצץ ולאסוף בעצמם הצעות, להביא אישורים, חתימות וטפסים, ולהתמקח על שיעורי הריבית. ובנוסף, לרוב גם חסר להם הידע הפיננסי כדי לקבל החלטות ולבדוק אפשרויות פחות מוכרות, כמו משכנתא הפוכה או משכנתא לכל מטרה.

הם היו רוצים שיהיה לצידם יועץ שהוא בוודאות לטובתם ויעזור להם לעבור בצורה טובה את היער הסבוך שנקרא תהליך לקיחת משכנתא. מישהו שיקשיב באמת לצרכים שלהם. מישהו שאפשר לספר לו את הנתונים הפחות טובים שלכם – מה שלא תעזו לעשות מול הבנקאי כי הוא ישתמש בזה לרעתכם.

מכל הסיבות האלו, האנשים האלו מחפשים יועץ משכנתא מקצועי שהם ירגישו שהם יכולים לסמוך עליו ב- 100%, שגם ישיג להם את התנאים הטובים והמתאימים להם ביותר, וגם יעשה הכול כדי לחסוך להם טרדות והתעסקות עם התהליך.

 • משכנתא חדשה – לרוכשי נכסי נדל"ן כולל זכאי הגרלת מחיר למשתכן
 • מחזור משכנתא קיימת – לחיסכון בעלות הכוללת או לפרישת תשלומים מותאמת יותר ליכולת ההחזר, על ידי החלפה של המשכנתא הקיימת, במשכנתא חדשה הניתנת בתנאים משופרים ומסלקת את הלוואת המשכנתא הקודמת
 • משכנתא לכל מטרה – הלוואה ארוכת טווח לכל מטרה ובריבית נמוכה, ניתנת על סמך משכון של נכס קיים אשר אינו משועבד או נושא משכנתא קטנה
 • משכנתא הפוכה – פתרון פיננסי המאפשר למבוגרים, מעל גיל 60, לקבל הלוואה או קצבה חודשית, תמורת שיעבוד של הנכס שברשותם, מבלי לשלם החזרים כל עוד הם מתגוררים בו
 • טיפול כולל בקבוצות רכישה – החל ממציאת גורם מממן, דרך ייעוץ למשכנתאות פרטניות, לחברי הקבוצה, ועד מחזור משכנתא והלוואות, לאחר האכלוס
 • משכנתא לתושבי חוץ ותושבים חוזרים

 • אמינות והוגנות מעל לכל - בשירות, במידע ובמחיר, כולל תשלום של חלק משמעותי מעלות הייעוץ רק לאחר קבלת האישור מהגורם המממן.
 • חווית שירות מעולה – ומענה זמין וקשוב, כי ההרגשה הטובה שלכם היא הדלק שעושה לי את היום
 • חיסכון בזמן, בכסף ובהתרוצצויות - כדי לאפשר לכם לעשות יותר את מה שאתם אוהבים
 • ביטחון ושקט נפשי – כדי שתוכלו להשתחרר מהדאגות ולדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה
 • שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא מחויבות – כדי לתת לכם תמונת מצב ראשונית על סכום המשכנתא שתוכלו לקבל, וגובה ההחזרים החודשיים הצפויים

 • ניסיון רב, מומחיות פיננסית והבנה כלכלית מעמיקה - עם מעל ל- 12 שנות ניסיון בתחום הכספים, בהן לוויתי מאות לקוחות מרוצים, אני חי את תחום המשכנתאות כל יום וכל היום, ומכיר לעומק את תהליכי העבודה והמדיניות, של כל הבנקים, בכל הארץ
 • כלי מחשוב חכמים שפיתחתי -המאפשרים לי לתכנן ולבנות עבורכם את תמהיל המשכנתא האופטימאלי, החסכוני והמתאים ביותר לצרכיכם, לאורך כל תקופת ההחזר
 • סיכוי הרבה יותר גבוה שיאשרו את מה שאתם צריכים - הודות לכישורי משא ומתן וילחסי העבודה הטובים שבניתי עם נציגי כל הבנקים, לרבות הדרגים הבכירים במשך השנים.
 • חשיבה יצירתיות - במציאת פתרונות פשוטים וברי ביצוע, למצבים מורכבים שלפעמים נראים תחילה כאבודים
 • מחויבות להצלחה - לא השגתי לכם אישור? קבלו בחזרה 70% משכר הטרחה

אז שוב נעים מאוד, אני יורם אדרי, יועץ משכנתאות, מומחה למימון, ובעל חברת ביזגו פתרונות מימון מתקדמים (2010) העוסקת במתן ייעוץ משכנתאות והתאמת פתרונות אשראי וייעוץ פיננסי. כמו כן, יחד עם אחרים, הקמנו את התאחדות יועצי המשכנתאות בישראל ומכהן, בהתנדבות, כיו"ר ועדת הביקורת שלה מזה שנים.

איך הגעתי אל תחום המשכנתאות? אולי תתקשו להאמין אבל הגעתי למקצוע בעקבות האהבה, אהבה למספרים וחישובים, (אני חנון גאה - מהנדס חשמל ואלקטרוניקה ובעל תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, במסלול ה- Executive של אוניברסיטת תל-אביב), אבל יותר מזה – יש בי רצון עז לעזור לאנשים שחולמים על בית משלהם. כך שבעבודה שלי יש לי את הזכות להיות שם, לצידם של החולמים, לשנות לטובתם את כפות המאזניים, באחד הצמתים הכלכליים המשמעותיים בחייהם, ולעזור להם להצליח להגשים את חלומם בדרך הכי קלה, מהירה וחסכונית שאפשר. להיות הרובין הוד שלהם בעזרה מול הבנקים.

 • נחישות חסרת פשרות לחסוך ללקוחות שלי כספים בסכומים שנעים בין עשרות ועד למאות אלפי שקלים
 • התלהבות ותשוקה להפיל ללקוחותיי את הלסת ולרגש אותם עם שירות מדהים ברמה שלא היכירו
 • ניסיון רב שנים ומגוון בייעוץ משכנתאות למאות זוגות ויחידים בקבלת כל סוגי המשכנתאות: משכנתא חדשה, מחזור משכנתאות קיימות, משכנתא הפוכה, משכנתא לכל מטרה והלוואות לתושבי חוץ
 • יכולת למצוא פתרונות שוברי מוסכמות ולהפוך סירובים לאישורים
 • כלי מחשוב חכמים וניתוחי עומק כלכליים - המאפשרים לי להתאים לכל לקוח את התמהיל האופטימאלי ביותר עבורו
 • היכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית ומנהליה - עבודה עם כל הבנקים בכל הארץ

אז אם אתם זקוקים לשירותי ייעוץ משכנתאות לצורך קבלת משכנתא, או מחזור משכנתא קיימת ואם חשוב לכם שיהיה לצידכם יועץ אמין ושירותי שתרגישו שאתם באמת יכולים לסמוך עליו, אני מבטיח לעשות את הכול, כדי להתעלות מעל ומעבר לציפיות שלכם ולתת לכם תמורה מלאה לכספכם - גם בתנאים המצוינים שאשיג עבורכם וגם בחוויית שירות מעולה, ברמה שלא הכרתם עד היום.